Gizlilik Politikası

Lütfen Gizlilik Politikasını dikkatle ve “Şekil ile Şartlar” ile bağlantılı olarak okuyunuz.

 

İşbu Gizlilik Politikası Maskan Lab tarafından işletilen tüm Web siteleri, Masaüstü ve Mobil Uygulamalar açısından geçerlidir.

 

Gizlilik Beyanı

İşbu Gizlilik Politikası Maskan Lab’ın bu Web sitesinde hangi bilgileri topladığını, bilgilerinizi nasıl kullandığını ve sizin bilgilerinizin toplanması ve kullanım tarzı ile ilgili seçeneğinizi açıklamaktadır.

 

Bu Web sitesini kullanmanız, bu Gizlilik Politikasında ortaya konan gizlilik uygulamalarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamı taşıyacaktır.

 

İşbu Gizlilik Politikası, aynen online mecranın kendisi gibi, değişikliğe tabidir. Bu sebeple ziyaretçilerin zaman zaman bu Gizlilik Politikasını gözden geçirmesi tavsiye edilmektedir. Maskan Lab , herhangi bir sebepten dolayı veya hiçbir sebep göstermeksizin istediği an bu Gizlilik Politikasında değişiklik, düzeltme, güncelleme, ilave veya çıkartma ya da her türlü başka değişiklik gerçekleştirme hakkını saklı tutar. Tüm değişiklikler burada bildirilecek ve size aksi şekilde belirtilmedikçe burada bildirilen her türlü değişiklik anında yürürlüğe girecektir.

288 total views, 2 views today